CZK
CZ SK
Vyhledávání
Váš košík je úplně prázdný…
Potřebujete poradit s výběrem?

Náš tým odborníků je připraven vám s výběrem pomoci.

V rámci tohoto sortimentu vám nejlépe poradí:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Nebo nám napište e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Kulovnice opakovací - Remington 700 XCR

Kód: 700XCR
Kulovnice opakovací - Remington 700 XCR Extrémní podmínky vyžadují výjimečnou pušku. Tento model je speciálně vyvinut pro snadnou...    Více
Objednáno u dodavatele, možnost předobjednat
Pouze k osobnímu odběru
22 500 Kč
18 595 Kč bez DPH
Prodej možný pouze se zbrojním průkazem
Kulovnice opakovací - Remington 700 XCR
Kulovnice opakovací - Remington 700 XCR
Objednáno u dodavatele, možnost předobjednat
22 500 Kč

Popis a parametry

Kulovnice opakovací - Remington 700 XCR
Extrémní podmínky vyžadují výjimečnou pušku. Tento model je speciálně vyvinut pro snadnou manipulaci i v těch nejnepříznivějších podmínkách – a to díky patentované technologie Hogue. Ta zajistí jistý úchop i při těch “nejtětžších” podmínkách. TriNyte systém – poskytuje dokonalou odolnost nejen vůči korozi, ale i proti poškrábání. 24″ nebo 26″ hlaveň. Bezproblémové uchycení optiky. X-Mark Pro – nastavitelná spoušť. Závěr je vyroben z pevné oceli.

Parametry:
Ráže .375 Rem. Ult. Magn.
Délka hlavně 26″
Váha 3,6 kg

Tohle zboží nelze odeslat poštou, můžete objednat v e-shopu, ale vyzvednou si ho musíte na prodejně. O dostupnosti vás budeme informovat.

Parametry k produktu

Výrobce:
Barva:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobce

Téměř každý malý kluk si v dětství hrál na vojáky a vymýšlel, čím „zastřelí“ svého protivníka. Zatímco většina dětí zůstala u plastových náhražek zbraní, Američan Eliphalet Remington se touto klukovskou zálibou začal živit. Výrobou svých zbraní se proslavil po celém světě. Když se jako třiadvacetiletý zúčastnil závodů s vlastnoručně vyrobenou mušketou, skončil druhý. Objednávky na jeho výrobek se potom začaly jen hrnout. Firma Remington se úspěšně rozrůstala, a když Eliphalet Remington 12. srpna 1861 zemřel, šéfem firmy se stal jeho nejnadanější syn Philo.

Ve vedení firmy, která se již jmenovala Remington and Sons, byli také mladší bratři Samuel a Eliphalet. První větší zakázku pro Remingtony znamenalo zásobování americké armády ve válce s Mexikem. Odbyt ale značně poklesl po skončení americké občanské války a firma se proto vrhla na šicí stroje a jako první na světě začala vyrábět dnes již legendární psací stroje. Vyráběla i jízdní kola.

Zbraně od Remingtonů ale stále vynikaly vysokou kvalitou a jen modelu známé pušky-zadovky z roku 1864 se prodaly miliony kusů. Během uplynulého století se firma postupně rozdělila, společnost Remington Arms ale stále úspěšně zbraně vyrábí. Dům rodiny Remingtonů v New Yorku, který je dnes známý pod názvem „Remington House“, se zapsal do Národního registru historických památek.

Podobné produkty

Jsme tým odborníků
Jsme tým odborníků

s dlouholetou praxí v oboru

Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce

značek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a další.

Široký sortiment
Široký sortiment

potřeb pro myslivce od A do Z

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna

s prodejní plochou větší než 400 m2