CZK
CZ SK
Vyhledávání
Váš košík je úplně prázdný…

Výměna, vráceni a reklamace zboží

V případě, že potřebujete u nás zakoupené zboží vyměnit, vrátit případně reklamovat, prosíme vytiskněte a vyplňte formulář, který najdete v sekci Můj Účet - Moje Objednávky. Odkaz na formulář naleznete v potvrzení objednávky, nebo v sekci Můj Účet - Moje Objednávky. Urychlíte tím případnou reklamaci či výměnu, nebo vrácení peněz na Váš účet. 

Výměna zboží:
Případné výměny zboží provádíme zdarma. Nepoužité zboží Vám vyměníme kdykoli. Nevyhovující velikosti zakoupené jako dárky na Vánoce nám stačí zaslat společně s vyplněným formulářem až v prvním týdnu nového roku, kdy se těmto výměnám věnujeme.

Reklamace:
Cena reklamace se odvíjí od typu reklamace. Reklamace v záruční lhůtě s chybou na straně výrobku jsou také vyřízeny zdarma.

*Upozorňujeme zákazníky, reklamované zboží musí být řádně vyčištěno (u obuvi i podešev), zbaveno veškerých nečistot a hygienicky nezávadné (nezápachající). Společnost VIA VENANDI s.r.o. si vyhrazuje právo odmítnout převzetí zboží k reklamačnímu řízení, které nebude splňovat zásady obecné hygieny.

NEZASÍLEJTE prosím zboží na vrácení nebo výměnu přes
ZÁSILKOVNU!!! Zásilkovna zásilku nedoručí na adresu, ale uloží jí na výdejní místo!! 
Bohužel nemáme prostor vyzvedávat zásilky z výdejních míst (v mnoha případech neznáme ani heslo pro vydání balíku). Děkujeme za pochopení.

Jsme tým odborníků
Jsme tým odborníků

s dlouholetou praxí v oboru

Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce

značek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a další.

Široký sortiment
Široký sortiment

potřeb pro myslivce od A do Z

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna

s prodejní plochou větší než 400 m2