CZK
CZ SK
Vyhledávání
Váš košík je úplně prázdný…

Servis zbraní

Vážení zákazníci, naše firma poskytuje komplexní služby pro myslivce, lovce či střelce. Můžeme Vám tedy nabídnout tyto služby v oblasti zbraní: 


Opravy, úpravy a renovace zbraní:
Zajistíme opravu, či úpravu Vaší zbraně. Děláme také přestavby, či repase zbraní jak kovových tak dřevěných částí. Předěláváme montáže zbraní, i zbraně samotné. Ve fantazii se meze nekladou. Pokud máte zájem o jakoukoli úpravu Vaší zbraně kontaktujte nás a my Vám sdělíme jaké jsou možnosti či cenové podmínky. Ceny jsou vždy individuální dle velikosti a složitosti úprav či oprav. 


Montáže, nastřelení zbraně:
Na zbraně také montujeme denní i noční optiku. Dále také provádíme kvalitní a přesné nastřelení zbraní, včetně seřízení balistických věží či nastavení balistických programů u digitálních přístrojů. Zajistíme kompletní servis Vaší zbraně! 


Profesionální měření rychlostí střel, určování balistiky*. Nastavování balistických věžiček, nastřelování puškohledů s balistickým programem. 
K měření a určování balistiky používáme zařízení LabRadar, který u nás také lze zapůjčit. Měření rychlosti střeliva a určování balistiky je zpoplatněno na 300,- Kč/ jedna zbraň, jeden druh střeliva (cena zahrnuje i nastavení balistických pomůcek). Zapůjčení LabRadaru je zpoplatněno na 500 Kč/den. 

*Balistika uváděná na krabičce střeliva je měřena výrobcem nejčastěji na hlavni s délkou 60 cm a za ideálních podmínek. Výsledná balistika v konkretní zbrani je ve většině případů jiná. Pro střelbu na větší vzdálenosti je potřeba určit balistiku střeliva pro konkrétní zbraň a zvýšit tak přesnost balistických pomůcek jako jsou balistické věže, puškohledy s balistickým programem a jiné např. puškohledy Swarovski dS.  Provádění inspekce a kontroly stavu vývrtu hlavně, dlouhých kulových zbraní. 
Inspekci provádíme pomocí borescope Teslong NTG100H od ráží s diametrem .224 (5.6 mm). Díky inspekci můžete zjistit vady ve vývrtu hlavně, nedostatky způsobené špatným nebo žádným čištěním, kvalitu a stálost vývrtu hlavně. Výsledkem inspekce jsou fotky a videa hlavně, které si majitel zbraně může ponechat. Cena je stanovena individuálně. 

V případě potřeby nás kontaktujte na emailu info@e-myslivost.cz nebo na telefonu 724240827.

Jsme tým odborníků
Jsme tým odborníků

s dlouholetou praxí v oboru

Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce

značek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a další.

Široký sortiment
Široký sortiment

potřeb pro myslivce od A do Z

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna

s prodejní plochou větší než 400 m2