CZK
CZ SK
Vyhledávání
Váš košík je úplně prázdný…
Potřebujete poradit s výběrem?

Náš tým odborníků je připraven vám s výběrem pomoci.

V rámci tohoto sortimentu vám nejlépe poradí:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Nebo nám napište e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Bukový dehet - větřidlo na černou zvěř

Kód: EM0092
Bukový dehet Tento produkt je velice významný při eliminaci škod zvěří na polních kulturách. Pomáhá zvěři zbavit se kožních parazitů...    Více

Vyberte variantu:

Objednáno u dodavatele, možnost předobjednat
od 430 Kč
355 Kč bez DPH
Bukový dehet - větřidlo na černou zvěř
Bukový dehet - větřidlo na černou zvěř
Objednáno u dodavatele, možnost předobjednat
od 430 Kč

Popis a parametry

Bukový dehet
Tento produkt je velice významný při eliminaci škod zvěří na polních kulturách. Pomáhá zvěři zbavit se kožních parazitů třením se o aplikované stromy. Dehet z bukového dřeva přivábí černou i vysokou zvěř na velké vzdálenosti. Jednoduchá aplikace spočívá pouze v natření stromu ve výšce cca 1m (vhodná je aplikace na znehodnocené stromy). Budete překvapení, jak rychle odedávna osvědčený dehet z bukového dřeva přitahuje zvěř svým jedinečným vábícím účinkem. 
 
Vhodná aplikace: Vybrané stromy se natírají tenkou vrstvou BUKOVÉHO DEHTU do výšky cca 1m od země po celém obvodu nebo jeho části štětcem nebo plochým dřívkem. Černá zvěř se o naaplikovaná místa intenzivně „drbe“ (blahodárný vliv na zbavování se parazitů). Z tohoto důvodu doporučujeme pro aplikaci volit listnaté stromy se silnější borkou (dub, jasan) nebo stromy, které nejsou vhodné pro další pěstování v lesním porostu.
 
Počet natřených stromů a intervaly obnovy nátěru: V aplikačním místě doporučujeme dle našich zkušeností natřít 2–3 stromy. Nátěr by měl být obnovován po 3–4 týdnech.
 
Upozornění: Produkt je zdravotně škodlivý při požití. Při potřísnění kůže nutné důkladně omýt proudem vody a mýdlem. Vážně poškozuje zrak. Bezpečnost: Produkt musí být uložen mimo dosah dětí. Při styku s okem ihned vypláchnout proudem tekoucí vody a neprodleně vyhledat lékaře.
 
Na tomhle videu lze pozorovat jak naše produkty fungují, tohle se nám podařilo natočit fotopastí Scout guard 530V. Na strom jsem nanesl Bukový dehet. Můžete sledovat zájem černé zvěře o tenhle přípravek.

Obsah balení 2,5l, 5l Produkt se nachází v těchto kategoriích

Podobné produkty

Jsme tým odborníků
Jsme tým odborníků

s dlouholetou praxí v oboru

Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce

značek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a další.

Široký sortiment
Široký sortiment

potřeb pro myslivce od A do Z

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna

s prodejní plochou větší než 400 m2