Provozní doba prodejny:
Po-Pá 8:30 - 16:30 hod.

Prodejna:
Radniční náměstí 30,
739 34 Šenov


Kontaktní osoby:
Aleš Náhlý 
Tel.: (+420) 724 240 827
Renáta Náhlá
Tel.: (+420) 792 337 971
Matěj Náhlý
Tel.: (+420) 723 320 718
Objednávky
Tel.: (+420) 606 591 877


Fakturační adresa:
VIA VENANDI s.r.o.
Okružní 153, 739 34 Šenov
Tel.: 724 240 827


IČO: 06984622
DIČ: CZ06984622


E-mail: info@e-myslivost.cz
www.e-myslivost.cz

Tento web používá cookies,
více informací zde.

Kulovnice Brno Effect LUX

Kulovnice Brno  Effect  LUX
Název: Kulovnice Brno Effect LUX
Kód produktu:BRNOEL
PartNO:BRNOEL
Výrobce:Česká zbrojovka
Záruka:2 roky
Cena bez DPH:31.717,20 Kč
Cena s DPH: 38.380,00 Kč
Ráže:
Dostupnost:vyberte variantu
Home Credit
(nákup na splátky):
Splátková kalkulačka
Kolik si můžu půjčit?
Počet kusů:
Naše cena:

38.380,00 Kč (Cena s DPH)

Orientační cena v €:1.489,91 €

Základní informace

Základní informace

Ráže - .243 Win.; .308 Win.; .30-60 Sprg.; 7x65 R; 8x57 JRS
Zlamovací kulovnice Brno Effect je určena myslivcům, kteří vyznávají klidný a etický lov. Brno Effect Luxpřináší lovci potěšení nejen díky jednoduchému ovládaní, štíhlému desingu a dokonalému zpracování, ale i svým celkovým vzhledem. Eleganci této kulovnice navozují bohaté strojní rytiny ve tvaru šupin a dřevěné bočnice na lůžku. Na všechny součásti zbraně jsou použity ušlechtilé oceli a výběrové ořechové dřevo. Robustní lůžkový závěr se širokým klínem a čelní deskou je zárukou vysoké trvanlivosti. Bicí mechanismus se napíná při otevírání zbraně temenní klikou. Spoušťový mechanismus je umístěn v samostatném spušťadle a k jemnému odpálení je seřízen citlivý napínáček. Pro montáž puškohledu je hlaveň opatřena rybinou. Brno Effect Lux je nabízena v celopažebném provedení.

Tohle zboží nelze odeslat poštou, můžete objednat v e-shopu, ale vyzvednou si ho musíte na prodejně. Prodej je možný pouze pro osoby vlastnící zbrojní průkaz příslušné skupiny. O dostupnosti vás budeme informovat.

Doplňující informace

Doplňující informace

Kulovnice Brno Effect LUX
Zlamovací kulovnice Brno Effect je určena myslivcům, kteří vyznávají klidný a etický lov. Brno Effect Luxpřináší lovci potěšení nejen díky jednoduchému ovládaní, štíhlému desingu a dokonalému zpracování, ale i svým celkovým vzhledem. Eleganci této kulovnice navozují bohaté strojní rytiny ve tvaru šupin a dřevěné bočnice na lůžku. Na všechny součásti zbraně jsou použity ušlechtilé oceli a výběrové ořechové dřevo. Robustní lůžkový závěr se širokým klínem a čelní deskou je zárukou vysoké trvanlivosti. Bicí mechanismus se napíná při otevírání zbraně temenní klikou. Spoušťový mechanismus je umístěn v samostatném spušťadle a k jemnému odpálení je seřízen citlivý napínáček. Pro montáž puškohledu je hlaveň opatřena rybinou. Brno Effect Lux je nabízena v celopažebném provedení.
  
Vlastnosti:
Ráže   .243 Win.; .308 Win.; .30-60 Sprg.; 7x65 R; 8x57 JRS
Pažba   ořechová
Funkce spoušťového mechanismu   jednospoušť s napínáčkem
Mířidla   pevná
Celková délka   1020 mm
Délka hlavně   600 mm
Výška zbraně   175 mm
Šířka zbraně   48 mm
Hmotnost   2,7 kg
Hlaveň  kovaná


Tohle zboží nelze odeslat poštou, můžete objednat v e-shopu, ale vyzvednou si ho musíte na prodejně.O dostupnosti vás budeme informovat.

Výrobce

Výrobce

Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod je dlouholetým výrobcem ručních palných zbraní. Původně byl podnik zaměřen na výrobu ručních vojenských zbraní, avšak s postupem času byla výroba rozšířena také o výrobky pro civilní použití, a to jak v oblasti sportovní, tak i lovecké.
Česká zbrojovka trvale zvyšuje objem své produkce a rozšiřuje sortiment ručních zbraní, a to jak u jednotlivých druhů, tak i u modifikací. Významným rysem zbraní je jejich kvalita, dlouhodobá spolehlivost a přesnost. Tyto vlastnosti přináší trvalý zájem o nákup a používání těchto výrobků. V současné době Česká zbrojovka představuje jednoho z největších světových producentů ručních zbraní, což je také podloženo prodejem do přibližně 100 zemí světa. Vynikající vlastnosti zbraní z České zbrojovky vytvořily za dobu její existence vysokou image na domácím i na světovém trhu a proto považuje společnost za svou povinnost i do budoucna zajistit co nejlepší parametry svých výrobků. Vývojem a výrobou vojenských zbraní, pistolí, kulovnic, malorážek, brokovnic a vzduchových zbraní vytváří široký sortiment výrobků.
Pro zlepšování kvality a vlastností zbraní každoročně Česká zbrojovka investuje značné finanční objemy na nákup špičkové technologie, zejména v oblasti numericky řízených obráběcích strojů a výpočetní techniky. Díky konstruování výrobků s využitím výpočetní techniky může podnik rychle reagovat na potřebu trhu vývojem nových výrobků s dokonalými vlastnostmi. Proto také každoročně přichází na trh s novými výrobky.
Česká zbrojovka vás oslovuje svou současnou produkcí s cílem i nadále udržovat a rozvíjet dobrou tradici českých zbraní. Přejeme Vám, abyste s našimi zbraněmi prožili jen příjemné chvíle a trefili se vždy do černého.


Vše k produktu

Vše k produktu

 

Komentáře k výrobku

Komentáře k výrobku

Vkládání komentářů je povoleno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

Zadejte své přihlašovací údaje: