Provozní doba prodejny:
Po-Pá 8:30 - 16:30 hod.

Prodejna:
Radniční náměstí 30,
739 34 Šenov


Kontaktní osoby:
Aleš Náhlý 
Tel.: (+420) 724 240 827
Renáta Náhlá
Tel.: (+420) 792 337 971
Matěj Náhlý
Tel.: (+420) 723 320 718
Objednávky
Tel.: (+420) 606 591 877


Fakturační adresa:
VIA VENANDI s.r.o.
Okružní 153, 739 34 Šenov
Tel.: 724 240 827


IČO: 06984622
DIČ: CZ06984622


E-mail: info@e-myslivost.cz
www.e-myslivost.cz

Tento web používá cookies,
více informací zde.

Dalekohled Steiner 8x56 Ranger Xtreme - bazar

Dalekohled Steiner 8x56 Ranger Xtreme - bazar
Název: Dalekohled Steiner 8x56 Ranger Xtreme - bazar
Kód produktu:DSRE856
PartNO:DSRE856
Výrobce:Steiner
Záruka:2 roky
Cena bez DPH:10.908,50 Kč
Cena s DPH: 13.200,00 Kč
Dostupnost:Komisní prodej
Home Credit
(nákup na splátky):
Splátková kalkulačka
Kolik si můžu půjčit?
Počet kusů:
Naše cena:

13.200,00 Kč (Cena s DPH)

Orientační cena v €:516,13 €

Základní informace

Základní informace

Typ: Dalekohled
Výrobce: Steiner
Model: 8x56 Ranger Xtreme

Dalekohled ve velmi pěkném stavu, v originálním balení (popruh, krytky okuláru, vysoce kvalitní pouzdro, hadřík). Koupeno před 2 lety jako nové zboží, stále v záruce (10 let).

V případě dotazu volejte na číslo: 724240827.

Další fotografie

Další fotografie

Doplňující informace

Doplňující informace

Dalekohled Steiner 8x56 Ranger Xtreme
 • Ranger 8x56 Xtreme je určen pro použití v obtížných světelných podmínkách. Vzhledem k velkému průměru objektivu ( 56mm ) jež shromažďuje dostupné světlo a vytváří úžasné pozorovací vlastnosti dlouho do noci.
 • Výkonná High-Contrast-optika, nyní s ještě vyšší propustností světla a větší zorné pole. Lepší manipulace díky praktickým NBR výztužím. V odborném tisku byl Ranger Xtreme oceněn za své vynikající vlastnosti.

Vlastnosti dalekohledu:
 • STEINER High-Contrast-optika
 • Kontrastní optika Steiner nabízí vynikající sledování jak pro začátečníky, tak i vášnivé profesionály! Všechny čočky a hranoly jsou vyráběny s maximální přesností a jsou speciálně potažené. Získáte vysoce kontrastní a jasný obraz s přirozenou reprodukcí barev.
 • Velké zorné pole
 • Extra široké zorné pole obsahuje přehled při hledání cíle a pozorování.
 • Fast-Close-Focus
 • Rychlé, spolehlivé zaostřování i při hrubých rukavicích? Žádný problém s extra velkým zaměřovačem Ranger Series Xtreme. I v chladném počasí můžete provádět rychle a spolehlivé zaostření. Vizuálně zaměření knoflík perfektně ladí s progresivním designem Ranger modelů Xtreme, čímž kombinuje funkčnost s moderností.
 • Ergonomické očnice
 • Vzhledem k tomu že očnice jsou otočné, můžete očnice upravit pro každý tvar očí. Použití s brýlem i bez brýlí není problém očnice se dají jednoduše překlopit v klasický tvar. Ergonomické očnice poskytují ochranu proti rušivému bočnímu světlu a průvanu.
 • STEINER ClicLoc popruh
 • Pomocí sofistikovanému popruhu STEINER Váš dalekohled vždy zůstatane pevně na krku. Steiner popruh mužete ve vteřině odpojit a znovu připojit díky technologie CLicLoc.
 • Balení
 • Každý dalekohled je vybaven popruhem ClicLoc, krytky objektivu a je dodáván s vysoce kvalitním pouzdrem.
 • Extrémní odolnost
 • Odolné materiály a precizní konstrukce dává dalekohledu speciální robustnost.
 • Dalekohled plněný dusíkem
 • Zamlžení nebo vznik kondenzace uvnitř dalekohledu je zcela zabráněno díky high-tech řešení. Dokonce i kolísání teplot nad teplotním rozsahu nebude mít vliv na použití dalekohledu. I v těch nejtěžších povětrnostních podmínkách bude Váš dalekohled připraven k okamžitému použití.
 • Vodotěsný
 • Nové Ranger Xtreme Dalekohledy STEINER odolavájí tlaku vody až do hloubky 3 mterů. Speciální těsnící technologie zabraňuje prachu, nečistotám a vlhkosti vniknout dovnitř dalekohledu. Tato technika chrání dalekohled před vnějšími vlivy.
 • Teplotní odolnost
 • Dokonce i kolísání teplot od -20 °C do +80 °C nemá vliv na funkčnost dalekohledu.
 • NBR-Longlife Pogumovaní
 • Vysoce odolné NBR-Longlife Pogumovaní chrání dalekohled před nárazy. Dalekohled je odolný proti olejům, kyselinám, nebo povětrnostním vlivům. Povrch je bezpečný a neklouže a to i ve velmi vlhkých podmínkách teple nebo chladu.

Výrobce

Výrobce


Je to snadné.
Pohled firmy Steiner na svět - úspěšný příběh z Bavarialfu můžete vidět na dalekohledech Steineru, můžete cítit tu vášeň a fascinující úspěšný příběh dlouho zavedené společnosti, která byla založena roku 1947 Karlem Steinerem. Dnes má firma 150 zaměstnanců a považuje se za mezinárodní společnost. Steiner - optik je aktivní celkem v 65 zemí po celém světě. Po více než 60 letech, je jméno Steiner synonymem nejvyšší kvality přesnosti a kvalitního zpracovávání z města Bayreuth. Po více než 60 letech, je jméno Steiner synonymem nejvyšší kvality přesnosti a kvalitního zpracovávání z města Bayreuth. Cíl pro dokonale zrekonstruované dalekohledy, je to, aby dalekohledy inspirovaly lidi, aby si užili své zkušenosti naplno tak, jako si je naplno užili právě zakladatel Karl Steiner. Jeho syn, Carl Steiner, pokračuje v tomto cíli, který je stále hlavní zásadou společnosti i dnes. Steiner dalekohledy stojí za optickou inovaci a vyjadřují nejvyšší kvalitu zpracování.

Steiner - optik nabízí širokou škálu produktů v oblasti lovu, námořních/vodních sportů, outdooru a pozorování ptáků. Od modelů pro začátečníky až pro profesionální brýle, optimální dalekohledy pro každého uživatele.

Steiner - optik v Bayreuthu neustále sledují maximální kvalitu a trendy. Filozofie společnosti je založena na spolehlivosti a trvalé kvalitě, a to nejen pro zákazníky, ale i pro partnery a zaměstnance. Úspěch společnosti je založen na neměnným souboru hodnot, rodinné tradici, a udržení si výrobu doma - v Německu, na vytváření nových pracovních míst, kvalifikované školení pro pracovníky a investice do výzkumů a vývoje. Nálepka "Made in Germany" (vyrobeno v Německu) a "handmade Steiner-Optik" (ručně vyrobeno Steiner-optik) představují prvotřídní technologii, která trvá. Žádné dalekohledy neopouštějí továrnu bez toho, aby neprošli úrovni funkčnosti a zkoušení materiálů, která je bezkonkurenční v průmyslu, což zaručuje optickou perfektnost a funkčnost produktu. Standardy jsou neustále obnovované a pokračují ve snaze zdokonalovat kvalitu výrobků Steiner.

Toto je přesně ten důvod, proč je Steiner lídrem na světovém trhu v profesionálních kvalitních dalekohledech. Továrna v Bayreuthu je z jedním světově nejvyspělejších výrobních a výzkumných pracovišť pro dalekohledy. Investice ve výši více než miliony eur, je v Bayreuthu pro zajištění lidských a technických zdrojů potřebná pro pokračující úspěch společnosti i v budoucnosti. Steiner je jedinou společností v oboru, která se specializuje výhradně na dalekohledy.


Steiner - optik nedávno získal Beretta Group a je nyní součástí Beretta rodiny. Italský Beretta je nejstarší výrobce zbraní na světě. Zbraně jsou vyráběné v italské Galdone Val Trompia od roku 1526. Mezi dalšími společnosti Beretta Group patří i Benelli (Itálie), Uberti (Itálie), Sako, Tikka (obojí Finsko) a Burris (USA).

Steiner dalekohledy jsou první volbou pro každého, kteří nechtějí dělat v kvalitě kompromisy.


www.steiner.de

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Komentáře k výrobku

Komentáře k výrobku

Vkládání komentářů je povoleno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

Zadejte své přihlašovací údaje: