Provozní doba prodejny:
Po-Pá 8:30 - 16:30 hod.

Prodejna:
Radniční náměstí 30,
739 34 Šenov


Kontaktní osoby:
Aleš Náhlý 
Tel.: (+420) 724 240 827
Renáta Náhlá
Tel.: (+420) 792 337 971
Matěj Náhlý
Tel.: (+420) 723 320 718
Objednávky
Tel.: (+420) 606 591 877


Fakturační adresa:
VIA VENANDI s.r.o.
Okružní 153, 739 34 Šenov
Tel.: 724 240 827


IČO: 06984622
DIČ: CZ06984622


E-mail: info@e-myslivost.cz
www.e-myslivost.cz

Tento web používá cookies,
více informací zde.

Lovecká obuv Grisport Civetta Dakar

Lovecká obuv Grisport Civetta Dakar
Název: Lovecká obuv Grisport Civetta Dakar
Kód produktu:Grisport 10353 Dakar
PartNO:Grisport 10353 Dakar
Výrobce:GRISPORT
Záruka:2 roky
Cena bez DPH:2.643,65 Kč
Cena s DPH: 3.199,00 Kč
Velikost:
Dostupnost:vyberte variantu
Home Credit
(nákup na splátky):
Splátková kalkulačka
Kolik si můžu půjčit?
Počet kusů:
Naše cena:

3.199,00 Kč (Cena s DPH)

Orientační cena v €:125,35 €

Základní informace

Základní informace

Dostupné ve velikostech 36-46. Osvědčený unisex model celokožené obuvi s minimem švů. Ochrana proti vlhku a chladu je 100% zaručena výkonnou membránou Sympatex.  K vynikající kvalitě boty přispívá také oblíbená podešev Vibram.

Další fotografie

Další fotografie

Doplňující informace

Doplňující informace

Obuv Grisport - Civetta Dakar

Osvědčený unisex model celokožené obuvi s minimem švů. Díky svému civilnímu vzhledu je univerzálně použitelný na do lehkého i středního terénu, popř. do města, hlavně v zimním období. Bota je velmi pohodlná díky konstrukci mezipodešve z lehkého a pružného PU materiálu tzv. „injected“ technologií a bohatým polstrováním interiéru.

Ochrana proti vlhku a chladu je 100% zaručena výkonnou membránou Sympatex.

Svršek - lícová hladká hovězina Dakar s vodoodpudivou úpravou
Membrána - Sympatex
Podešev – Vibram Grisport
Mezipodešev – PU
Váha – 1200 g (pár vel. 42)


SYMPATEX
Sympatex je neporézní fólie z kopolymeru sestávajícího se ze 70 % polyesteru (hydrofobní část) a 30 % hydrofilního polyethylenu. Folie je velmi tenká (má tloušťku asi 5 µm) a dá se roztahovat až na trojnásobek plochy.

Nepromokavost je definována jako 45 m vodního sloupce a více, propustnost vodních par a prodyšnost (z vnitřní na vnější stranu fólie) se označuje jako "dobrá až velmi dobrá" a neprostupnost větru jako "stoprocentní".

Propustnost lidského potu je zaručena jen do určité maximální teploty okolního ovzduší (asi 15°C). Všechny pozitivní vlastnosti se dají zachovat i při dlouhodobém použití, protože se v membráně nemohou ucpat žádné póry.

Membrána je maximálně ekologická – 100% recyklovatelná, bez obsahu fluorovaných uhlovodíků, bez PTFE a má certifikace podle OEKO- TEX Standard 100.

Membrána se laminuje na podšívku, která je umístěna uvnitř obuvi.
Údržba obuvi s membránou Sympatex je velmi snadná. Díky své struktuře bez pórů se membrána neucpává potem ani nečistotami a proto zůstává trvale funkční.


VIBRAM
Podešve od světoznámého italského producenta jsou všude na světě uznávány jako nejlepší podešve pro horolezectví a turistiku. Důležitými vlastnostmi podešví Vibram je jejich excelentní přílnavost na mokrých i suchých površích i výborná odolnost pryžového materiálu. Konstrukce podešví Vibram zaručuje jejich výbornou stabilitu, dostatečnou trakci, trvanlivost a protiskluzné vlastnosti.


Uživatelské recenze:

Tomáš:
Velká Studená dolina -- Vysoké Tatry.. 7 hodin deště..... Bota naprosto dokonalá.

Michal:
Boty mám pár týdnů a mohu každému doporučit. Od pohodlnosti až k odolnosti jsou úplně bezvadné :) Zatím po každodenním nošení do práce i v dost silném dešti nepropustí ani kapku. A co se týče začínajícího chladného počasí se už také osvědčili. Po namazání vhodným 

Lucka: 
Naprosto skvělé boty! Do terénu i na běžné chození. Fakt paráda!

Tomáš: 
Nejlepší bota co jsem si kdy koupil. Tomáš

Jana: 
Ve skoro neprošlápnutých botkách (nachozeno cca 40 km v nížině) jsem v nich odchodila 14 dní Kavka v Gruzii a po všech možných superdrahých trekových botách, které se mi ale ani trochu nepřizpůsobily jsou tyhle prostě jedinečné, byla jsem bez puchýřů, štěnic na palcích, večer co večer bolavých nohou...Všem doporučuju, bomba a z mé strany láska na zbytek života:-)
voskem nebo krémem budou dlouhou dobu jako nové (a to já je zatím mám) Děkuji
 

Výrobce

Výrobce

 GRISPORT – NOVÁ ENERGIE VE VÝROBĚ OBUVI

Komfort – to bylo to úplně první poselství firmy GRISPORT SpA, která byla založena v roce 1977. Nyní vyrábíme širokou kolekci bot, která čítá modely pro outdoor a turistiku, pro volný čas a ochrannou a pracovní obuv. K pohodlí obuvi jsme přidali ještě příslovečný italský talent pro design a nové technologie pro ochranu a zdokonalené vlastnosti.

Všechny naše produkty nesou označení „Made in Italy“ a jsou do celého světa distribuovány z továrny na ploše 40.000 čtverečních metrů, kde pracuje více jak 2000 zaměstnanců. 70% spotřeby energie továrny pochází z vlastní solární fotovoltaické elektrárny. Sídlo firmy je v severní Itálii v městečku Castelcucco.

Vše k produktu

Vše k produktu

 

Komentáře k výrobku

Komentáře k výrobku

Vkládání komentářů je povoleno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

Zadejte své přihlašovací údaje: