Provozní doba prodejny:
Po-Pá 8:30 - 16:30 hod.

Prodejna:
Radniční náměstí 30,
739 34 Šenov


Kontaktní osoby:
Aleš Náhlý 
Tel.: (+420) 724 240 827
Renáta Náhlá
Tel.: (+420) 792 337 971
Matěj Náhlý
Tel.: (+420) 723 320 718
Objednávky
Tel.: (+420) 606 591 877


Fakturační adresa:
VIA VENANDI s.r.o.
Okružní 153, 739 34 Šenov
Tel.: 724 240 827


IČO: 06984622
DIČ: CZ06984622


E-mail: info@e-myslivost.cz
www.e-myslivost.cz

Tento web používá cookies,
více informací zde.

Kryt rezervy automobilu - motiv Jelen celý

Kryt rezervy automobilu - motiv Jelen celý
Název: Kryt rezervy automobilu - motiv Jelen celý
Kód produktu:EMK-05
PartNO:EMK-05
Výrobce:e-myslivost.cz/e-polovnictvo.sk
Záruka:2 roky
Cena bez DPH:975,21 Kč
Cena s DPH: 1.180,00 Kč
Průměr:
Dostupnost:vyberte variantu
Počet kusů:
Naše cena:

1.180,00 Kč (Cena s DPH)

Orientační cena v €:49,80 €

Základní informace

Základní informace

Dekorativní a funkční kryt na rezervu umístěnou na zadních dveřích terénního automobilu. Plnobarevná fotografie ve vysokém rozlišení potřebné kvality s motivem jelena.  Použitá fotografie je dílo známého českého fotografa přírody Jaroslava Pešata.

Další fotografie

Další fotografie

Doplňující informace

Doplňující informace

Kryt rezervy automobilu - motiv Jelen celý
Dekorativní a funkční kryt na rezervu umístěnou na zadních dveřích terénního automobilu. Plnobarevná fotografie ve vysokém rozlišení potřebné kvality s motivem jelena. Použitá fotografie je dílo známého českého fotografa přírody Jaroslava Pešata.

Kryt je vyroben z velice kvalitního materiálu odolného proti vodě a slunečnímu záření. Kromě dekorativní vlastnosti krytu rezervy také kryt zamezí slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, čímž prodlouží životnost rezervního kola. Jednoduchá a rychlá montáž, nasazením krytu na rezervu a utažením popruhu. Jednoduchá údržba krytu umytím proudem vody. Velikost jednoduše zjistíte změřením vnějšího průměru pneumatiky (nebo krytu) na který budete obal nasazovat a vyberete rozměr který je nejblíže vašemu průměru.

Parametry:
  • Motiv: Jelen celý
  • Průměr krytu: 64 cm,68 cm,72 cm,78 cm
  • Vzor: Plnobarevný tisk CMYK
  • Materiál: PVC Bannerovina (plastový pololesklý materiál vyztužený) Vysoká UV ochrana, odolnost proti vodě. 
  • Fotografie: vysoké rozlišení,  autor J. Pešat

Váš text - originální a jenom Váš! 
Možnost doplnit kryt o Vámi požadovaný text. Text bude umístěn do obrázku a náhled Vám bude zaslán ke schválení před výrobou. Při doplnění textu na kryt rezervy je nutno počítat s delší dodací lhůtou(cca 5-10 dní.)  Text který chcete doplnit na objednaný kryt připište do poznámky, aby byl text dostatečně čitelný neměl by být příliš dlouhý. Do poznámky také můžete napsat barvu textu či umístění v obrázku. Navýšení ceny při dodělání textu činí 350,- Kč. Originální kryt -  s Vaší fotografií!
Jsme schopni vám vyrobit kryt z vámi zaslané fotografie. Buďte originální! Máte kvalitní fotku domácího miláčka, či oblíbené kapely nebo  Vámi ulovené trofeje? Nechte jej vyniknout na zadních dveřích vašeho terénního auta. Cena krytu vyrobeného dle Vaší fotografie činí 1890,- Kč  U výroby vlastního originálního krytu je potřeba počítat s delší dodací lhůtou.


Výrobce

Výrobce

Jsme rodinná firma a myslivost je naším velkým koníčkem. Dlouholeté zkušenosti a lovecká vášeň dala podnět založit obchod a e-shop v oboru zaměřeném na lov a myslivost. Víme, že myslivost a výrobky pro ni určené se pořád vyvíjí, a proto se snažíme neustále se zdokonalovat a pokud je to možné, také se zúčastňovat meetingů a veletrhů výrobců, či možnosti využít jejich nabídky návštěvy výroby.

Nabízíme znalosti nejen teoretické, ale i praktické, což u výběru jakéhokoli zboží určeného k myslivosti hraje mnohdy důležitou roli. Mnohé výrobky se snažíme sami testovat, popřípadě sbíráme informace se spokojeností zákazníků se zakoupeným zbožím.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme, a tak u nás najdete nepřeberné množství mysliveckých potřeb, zbraní, nábojů, dalekohledů, puškohledů, fotopastí či detektorů pohybu, dárkové předměty, keramika a sklo, nože, montáže puškohledů, posedy, vábničky, balabány, trezory, termovize, svítilny, větřidla a vnadidla a samozřejmě oblečení od termoprádla až po funkční oblečení a veškeré druhy obuvi určené pro myslivost a lov.

Naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků, jak se sortimentem, tak cenami a námi nabízenými službami.


Vše k produktu

Vše k produktu

 

Komentáře k výrobku

Komentáře k výrobku

Vkládání komentářů je povoleno pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům.

Zadejte své přihlašovací údaje: