Provozní doba prodejny:
Po-Pá 8:30 - 16:30 hod.

Prodejna:
Radniční náměstí 30,
739 34 Šenov


Kontaktní osoby:
Aleš Náhlý 
Tel.: (+420) 724 240 827
Renáta Náhlá
Tel.: (+420) 792 337 971
Matěj Náhlý
Tel.: (+420) 723 320 718
Objednávky
Tel.: (+420) 606 591 877


Fakturační adresa:
VIA VENANDI s.r.o.
Okružní 153, 739 34 Šenov
Tel.: 724 240 827


IČO: 06984622
DIČ: CZ06984622


E-mail: info@e-myslivost.cz
www.e-myslivost.cz

Tento web používá cookies,
více informací zde.

Výpis všech článků

Pinewood - švédská kvalita za sympatické ceny

Nově Vám přinášíme na náš e-shop zboží švédské značky Pinewood. V článku si podrobně představíme koncept a strategii značky, materiály, které společnost využívá a nejzajímavější zboží, které firma přináší, si nyní můžete zakoupit v našem e-shopu či na prodejně.Po přečtení článku bude každému lovci, rybáři či milovníku přírody jasné, že minimálně jeden produkt této sympatické švédské značky do svého zeleného šatníku potřebuje.

Opakovací kulovnice Blaser R8 - jak to funguje

Zvažujete koupi nové kulovnice a překvapují Vás skokově rozdílné ceny zbraní ? Proč lze pořídit kulovnici za 20 000,- Kč, ale také za 200 000,- Kč ? Tento článek by Vám mohl trošku více přiblížit, čím je daný rozdíl v těchto cenách a také proč je dnes jednou z nejlepších loveckých kulových zbraní právě kulovnice s přímotažným závěrem Blaser modelová řada R8.

Termovize, Termokamera, Infračervená kamera - přístroj pro detekci tepla.

Máte v plánu si pořídit termovizi a nerozumíte parametrům, které jsou u výrobku uvedeny? Máme pro Vás článek popisující fungování termovizních přístrojů, jejich rozdělení a také přiblížení jednotlivých parametrů. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi složitý přístroj, bude značná část článku dosti odborná, nicméně se budeme snažit v článku vždy vše vysvětlit v co nejpochopitelnější míře. V případě, že v našem článku naleznete nějaké nesrovnalosti, případně něčemu neporozumíte kontaktujte prosím autory uvedené na konci článku.
Noční vidění - přístroj pro zesilování zbytkového světla.

Máte v plánu si pořídit noční vidění a nerozumíte parametrům, které jsou u výrobku uvedeny ?  Máme pro Vás článek popisující fungování nočního vidění, jeho rozdělení a také přiblížení jednotlivých parametry. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi složitý přístroj bude značná část článku dosti odborná, nicméně se budeme snažit v článku vždy vše vysvětlit v co nejpochopitelnější míře. V případě, že v našem článku naleznete nějaké nesrovnalosti, případně něčemu neporozumíte kontaktujte prosím autory uvedené na konci článku. 

Poradíme, jak vybrat vhodný a kvalitní puškohled.

Jak jsem slíbil v předchozím článku o dalekohledech, pokusím se vám dnes nastínit alespoň základní pravidla, jak vybrat puškohled.
Tyto pravidla jsou o dost náročnější než u dalekohledů, protože puškohled je mnohem složitější optický přístroj než dalekohled. Začneme základním rozdělením podle využití.

Výstava "Die Hohe Jagd & Fischerei“ Salzburg, 19.-22. 2. 2015

Ve dnech 19-22.2. 2015 se konal v rakouském městě Salzburg veletrh pro myslivost, lov a rybářství Die Hohe Jagd & Fischerei. Jako hlavní událostí veletrhu bylo představení nové modelové řady Sauer 404 a spousta dalších novinek z oblasti myslivosti. Samozřejmostí byla také opravdu úchvatná výstava preparátů zvířat z celého světa. Naše firma tento veletrh navštívila, aby ani nám neutekly některé novinky a inovace ze světa myslivosti, abychom navázali nové kontakty a mohli vám vždy nabídnout aktuální a nejnovější zboží. 

Poradíme, jak vybrat vhodný a kvalitní dalekohled.

Poradíme, jak vybrat vhodný a kvalitní dalekohled.
Nejlepší by bylo, kdyby existoval univerzální dalekohled vhodný pro všechny příležitosti, ale již dopředu musím konstatovat, že i přes veškerou snahu výrobců, takový není.
Nejdůležitější pro výběr je si uvědomit, za jakých okolností budeme dalekohled nejčastěji používat. Podle toho bych dalekohledy rozdělil na dva druhy. Dalekohledy pro šoulání a čekanou ve dne a dalekohledy pro noční čekanou.

Nové řady puškohledů Zeiss V8 a Conquest DL

Nové řady puškohledů Zeiss V8 a Conquest DL
Firma Zeiss jako jedna z nejlepších v oboru optiky přichází z úplně novými řadami puškohledů. U těchto modelových řad byla zachována preciznost, kvalita a světelnost typických pro firmu Zeiss a bylo přidáno několik inovací. 

Novela zákona o zbraních - od 1.7. 2014

Od 1.7.2014 přichází v platnost novela zákona o zbraních (č. 119/202 Sb. ) ve kterém je mimo jiné i změna v používání nočních vidění se záměrnou osnovou. To a mnohem víc jsme probírali na společném setkání prodejců a školení nového zákona pořádaném firmou Záhoří Trade s.r.o.. V našem článku bychom Vám rádi přiblížili o čem novela zákona pojednává a jaký vliv pro nákup nočního vidění vlastně má. 

Nový web - e-myslivost.cz

Vítejte na novém webu e-myslivost.cz!
Dovolte, abychom Vás přivítali na úplně novém moderním webu. Při jeho tvorbě jsme se snažili klást důraz na jednoduchost a přehlednost, ale zároveň přidat něco nového, moderní prvky, články a spoustu dalšího. Desing nového webu jsme chtěli udělat co nejvíc v přírodním stylu, tak aby se na něm myslivci a milovníci přírody cítili příjemně. Doufáme, že se Vám budou naše nové stránky líbit a že se je rychle naučíte používat a budete s nimi spokojeni.

Test - Mobilní posed - Hochwald 450

Test - Opravdu mobilní  posed Hochwald 450 
Když se řekne "mobilní posed" každý myslivec si představí určitou podobu přenosného posedu, ze kterého lze pozorovat, lovit nebo fotit zvěř v přírodě. Určitě se Vám již stalo, že jste obeznali zajímavou trofejovou zvěř a nikde v blízkosti se nenacházel žádný posed nebo sedačka. Přesně proto je vhodný mobilní posed, který můžete postavit ke každému ochozu zvěře nebo na místo, kde se daná zvěř vyskytuje. My jsme se rozhodli vybrat z naší nabídky, podle nás ten nejmobilnější,  a trošku ho pro Vás otestovat. Jak se říká, aby jste nemuseli kupovat zajíce v pytli.


Celkový počet článků: 11

[1]